П’ятниця, 21 Червня, 2024

Google хоче, щоб Apple прибрала дискримінацію повідомлень кольором бульбашки

Apple перетворює текстові повідомлення між телефонами iPhone і Android на SMS і MMS, відтворюючи їх у вигляді зеленої підказки. У деяких країнах це призводить до дискримінації, оскільки підлітки вважають спілкування з користувачем зеленої бульбашки негарним, а дехто просто відмовляється розмовляти із зеленою бульбашкою. Google публічно закликає Apple прийняти її RCS. Свіжий такий заклик – це загальнодоступний вебсайт, який пояснює, чому обмін повідомленнями в Apple має змінитися.

Google запустив веб-сайт android.com/get-the-message, на якому розповідає про технологію RCS, чому iMessage потребує заміни і чому Google вважає, що Apple повинна йти в ногу з часом.

Google також одночасно опублікував допис у блозі, в якому міститься інтерв’ю з Елмаром Вебером з Google. В інтерв’ю Вебер дуже коротко описує боротьбу між RCS та iMessage. Він також каже, що проблеми взаємодії між iPhone і телефонами Android є безпосередньо виною Apple.

У США, більшість користувачів iPhone використовують iMessage як єдину платформу для спілкування. Через це користувачі Android у групових чатах ламають різні функції iMessage, оскільки повідомлення від них передаються як SMS/MMS. При цьому замість переходу до платформно-агностичних чатів, таких як WhatsApp або Telegram, користувачі iPhone у США просто відмовляються від користувачів Android — іноді руйнуючи стосунки та дружбу в процесі.

Розділення між юзерами Android та iPhone таке, що деякі жінки кидають своїх чоловіків, які перейшли на Android. А журнал Cosmopolitan опублікував статтю, в якій героя передачі «Холостяк» Майка Джонсона піддали критиці за його перехід на Android. Автор статті запитав, чи можна вважати чоловіка кандидатом на роль коханого, якщо у нього Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися