Google хоче, щоб Apple прибрала дискримінацію повідомлень кольором бульбашки

Розділення між юзерами Android та iPhone таке, що деякі жінки кидають своїх чоловіків, які перейшли на Android.

Apple перетворює текстові повідомлення між телефонами iPhone і Android на SMS і MMS, відтворюючи їх у вигляді зеленої підказки. У деяких країнах це призводить до дискримінації, оскільки підлітки вважають спілкування з користувачем зеленої бульбашки негарним, а дехто просто відмовляється розмовляти із зеленою бульбашкою. Google публічно закликає Apple прийняти її RCS. Свіжий такий заклик – це загальнодоступний вебсайт, який пояснює, чому обмін повідомленнями в Apple має змінитися.

Google запустив веб-сайт android.com/get-the-message, на якому розповідає про технологію RCS, чому iMessage потребує заміни і чому Google вважає, що Apple повинна йти в ногу з часом.

Google також одночасно опублікував допис у блозі, в якому міститься інтерв’ю з Елмаром Вебером з Google. В інтерв’ю Вебер дуже коротко описує боротьбу між RCS та iMessage. Він також каже, що проблеми взаємодії між iPhone і телефонами Android є безпосередньо виною Apple.

У США, більшість користувачів iPhone використовують iMessage як єдину платформу для спілкування. Через це користувачі Android у групових чатах ламають різні функції iMessage, оскільки повідомлення від них передаються як SMS/MMS. При цьому замість переходу до платформно-агностичних чатів, таких як WhatsApp або Telegram, користувачі iPhone у США просто відмовляються від користувачів Android — іноді руйнуючи стосунки та дружбу в процесі.

Розділення між юзерами Android та iPhone таке, що деякі жінки кидають своїх чоловіків, які перейшли на Android. А журнал Cosmopolitan опублікував статтю, в якій героя передачі «Холостяк» Майка Джонсона піддали критиці за його перехід на Android. Автор статті запитав, чи можна вважати чоловіка кандидатом на роль коханого, якщо у нього Android.