Розробили USB4, який вчетверо швидший за попередній USB 3.1 Gen 2

Новий USB4 зберігає зворотну сумісність з протоколами USB 3.2, USB 2.0 і Thunderbolt 3.

Група USB Promoter Group, яка відповідає за розробку стандарту USB, майже одночасно з поліпшеним USB 3.2 презентувала повністю новий стандарт USB4. Він надасть швидкість пересилання даних на рівні 40 Гбіт/с, що вчетверо більше за актуальний сьогодні USB 3.1 Gen 2. І вдвічі більше за щойно презентований USB 3.2.

У USB4 дещо змінили архітектуру, яка тепер пристосована до спільного динамічного використання одного високошвидкісного підключення безліччю кінцевих пристроїв. Новий стандарт дозволяє оптимізувати потік даних для виведення на дисплей. Двоканальна схема підключення застосовуватиметься навіть з наявними кабелями USB Type-C. Також використовуватиметься кілька протоколів для розділення потоків звичайних даних і даних для відображення. Заявлену швидкість до 40 Гбіт/с можна досягнути лише із сертифікованими кабелями.

Новий USB4 зберігає зворотну сумісність з протоколами USB 3.2, USB 2.0 і Thunderbolt 3. Більше подробиць про стандарт стане відомо після публікації його фінальної специфікації в середині 2019 року. Пристроїв з підтримкою USB4 варто очікувати не раніше 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я