Вівторок, 25 Червня, 2024

Користувач попрохав Xiaomi випустити компактний смартфон, директор відповів, чому його не буде

Уже давно пройшли ті часи, коли однією рукою можна було дотягнутися в будь-яку точку екрана. Однак не всі користувачі бажають сучасні «лопати», вони хочуть компактний телефон. Один із таких юзерів попросив Xiaomi випустити невеликий смартфон, але директор Xiaomi відповів, що такого девайсу не буде. І він пояснив, чому.

Генеральний директор Xiaomi, Лей Цзюнь, нещодавно поділився деяким розумінням того, чому компанія не хоче випускати менші та компактніші телефони.

Відповідаючи користувачеві Weibo на запитання, чи може компанія виробляти невеликі та компактні телефони, Лей Цзюнь сказав, що Xiaomi 13 вже є дуже хорошим варіантом, з точно такою ж шириною, як iPhone 14 , пропонуючи баланс між розміром екрана та розміром у руці.

Крім того, Лей Цзюнь пояснив, чому Xiaomi не хоче виробляти компактні телефони. Він сказав, що кількість людей, які хочуть мати менші телефони, недостатня, і тому обсяг продажів не виправдає витрати, понесені на розробку флагманського мобільного телефону. Крім того, зменшення розміру телефону вплине на час роботи від акумулятора та можливості камери.

Ринок компактних телефонів справді скорочується. Те, що раніше було нормою, тепер стало рідкістю. Є кілька варіантів, які все ще доступні на ринку, як-от лінійка iPhone mini, але вона більше не отримуватиме свіжих моделей. У світі Android до компактних можна віднести Galaxy S23, Asus Zenfone 8 і низку інших гідних варіантів. Не варто забувати про Unihertz Atom – ультра компактні смартфони за сучаснимим стандартами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися