Розробники Linux запропонували користувачам Windows 7 переходити на Linux

Розробники KDE Plasma серед переваг називають безкоштовність переходу, на відміну від апгрейду до Windows 10

Підтримка Windows 7 закінчилася (останній день – 14 січня 2020 року), і користувачам цієї ОС варто починати думати, куди мігрувати. Розробники графічної Linux-оболонки KDE запропонували юзерам переходити на Linux. Для цього вони створили KDE Plasma, яка максимально нагадує Windows 7.

Візуальний аналог Windows 7 на базі KDE Plasma містить тему Seven Black з набором віджетів Default Apps Menu. Також у ньому використовуються модулі I-O Task Manager, Stock System Tray, Feren Calendar і Win7 Show Desktop. За замовчуванням тема застосовується у Feren OS на базі Ubuntu.

Розробники KDE Plasma серед переваг називають безкоштовність переходу, на відміну від апгрейду до Windows 10. Також вони говорять, що міграція на Linux дозволить позбутися залежності від продукції Microsoft і зменшити кількість даних, які збирає телеметрія. Вони також готові обговорювати й реалізовувати корисні ідеї представників спільноти, щоб поліпшити роботу оточення.

14 КОМЕНТАРІ

  1. Дякую за запрошенняна Linux користувачів ОС Вінд 7. Але для більш швидкого пртйняття мною рішення потрібно більше практичної інформації, зокрема, ЮТУБ – роз’яснень та коментарів.

  2. Це добре, але що з програмним забезпеченням та драйверами на пристрої?

  3. Доброго дня. Розкажіть, будь ласка, яким чином я зможу користуватися клієнтом гри WOT Blitz у ОС на ядрі Linux. Дякую наперед.

  4. Дивлячись які драйвери, всі основні встановлюються автоматично вже дуже давно, якщо якісь специфічні, тоді можливе ускладнення (але все вирішується)

  5. Adobe продуктів немає, але все інше, всі альтернативні програми є, я вже 2 роки з ubuntu . Тільки радий що я пішов з майкі. Зараз у мене стоїть абетка 19.10 – політ нормальний:))) любителям щоб все було на тарілочці не треба лізти в linus, моя думка. Самі не встановити…..

  6. У мене комп для роботи. Використовую спеціалізовані програми. Мабуть виникнуть проблеми.

  7. Скоріше за все так, аналоги можуть не бути, а точніше функціонал може бути не таким, відрізнятись візуально та функціонально

  8. Щого мене довго виключається комп’ютер з windows 7 а включається швидко

Comments are closed.