5 останніх продуктів Apple, які мали стати хайповими, але обернулися провалом

Усім відомі такі провальні продукти, як Apple III, Newton, Pippin та інші. Але вони були давно, а ось добірка свіжих продуктів Apple, які не стали успішними.

Навколо Apple існує міф, що компанія відточує свої творіння до дрібниць та випускає лише ідеальні продукти. Однак історія її розробок доводить, що «яблука» також помиляються, причому багато. Усім відомі такі провальні продукти, як Apple III, Newton, Pippin та інші. Але вони були давно, а ось добірка свіжих продуктів Apple, які не стали успішними.

  1. Ping

У 2010-х роках відбувався бум соцмереж, і майже кожна компанія пробувала свої сили в цьому напрямку. Apple також запустила власну соцмережу під назвою Ping. Вона була спробою перетворити iTunes на місце, де можна поговорити з друзями та послухати їхню музику, стежити за новими релізами музикантів тощо. Стів Джобс описував дітище як «Facebook та Twitter зустрілися з iTunes».

Публіка зустріла Ping позитивно, і за перші 24 години соцмережа Apple набрала мільйон користувачів. Але вже за два роки її закрили. Деякі експерти вважають, що причиною стала недостатньо тісна інтеграція з іншими продуктами.

  1. 3D Touch

В Apple прогнозували, що технологія розпізнавання сили натиснення на екран стане революцією у способах взаємодії з iPhone. У 2015 році компанія говорила: «Ігри та додатки ніколи вже не відчуватимуться так, як раніше». За кілька років цю технологію по-тихому прибрали з iPhones, замінивши на Haptic Touch. Причиною провалу вважають недостатню інформованість – користувачі не знали, що в їхніх смартфонах є 3D Touch, а ті, хто знав, – не знав, де нею можна користуватися.

  1. AirPower

Зарядний килимок AirPower є, мабуть, найбільшим провалом Apple. Адже до його появи готувалися, про нього розповідали під час презентації iPhone X, на упаковці пристроїв Apple з’явилася інформація про сумісність з AirPower. Однак після кількох років перенесення виробництва цей продукт по-тихому скасували. Уперше у своїй історії компанія скасувала публічно анонсований продукт, який ще не вийшов. Причина провалу в тому, що Apple проігнорувала закони фізики. AirPower обіцяв, що користувачам не потрібно точно прицілюватися в зарядну котушку, можна заряджати кілька пристроїв з великою потужністю, і все це не буде перегріватися через взаємні перешкоди.

  1. Анімоджі

Під час презентації iPhone X у 2017 році функція анімоджі була однією з центральних його можливостей. Старший віце-президент Філіп Шіллер показав, як можна створювати телефоном емотикони, що рухаються синхронно з обличчям користувача та передають його емоції. Очікувалося, що ця технологія, яка відстежувала 50 м’язів обличчя, мала змінити наше спілкування в месенджерах та соцмережах. Найкращим підтвердженням провалу цього продукту є те, що два роки потому люди все ще задають питання, що таке анімоджі.

  1. iPod Hi-Fi

У 2006 році iPod був найвідомішим портативним музичним плеєром, і для нього існувала ціла екосистема аксесуарів. Apple хотіла отримати шмат цього фінансового пирога та показала iPod Hi-Fi. Це док-станція для плеєра, яка мала надавати користувачам найкращу якість звуку. Достатньо було лише розмістити iPod у спеціальному слоті. Однак за рік iPod Hi-Fi скасували. Усе тому, що ціна док-станції відштовхувала – $350 за пристрій, що було дорожче, ніж сам iPod, який тоді продавався за $300.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я