Microsoft зменшить частоту оновлень Windows

Microsoft останнім часом критикують за нездатність підтримувати вибрану швидкість випуску оновлень

Якщо патчі безпеки продовжать розробляти в традиційному ритмі, то глобальні оновлення системи будуть випускати вдвічі рідше. Замість двох разів на рік апдейт виходитиме один раз.

Очікувати на появу нових функцій у Windows можна буде щовесни. Восени Microsoft презентуватиме лише косметичні апдейти і патчі безпеки. Експерти видання вважають, що таким чином корпорація намагається оптимізувати свої ресурси і прискорити вихід системних апдейтів.

Microsoft останнім часом критикують за нездатність підтримувати вибрану швидкість випуску оновлень. У 2018 році Microsoft пообіцяла сфокусуватися на якості свого програмного забезпечення Windows. Її великі оновлення виходять двічі на рік, але в них виявляється багато багів. Осіннє оновлення 2019 року компанії, наприклад, довелося навіть відкликати і перевипустити.

Щоб упоратися з навалою багів, Microsoft оголосила, що не буде виправляти всі дефекти Windows. Компанія лагодитиме лише критичні та важливі баги.

Хоча процес розробки Windows тримається в таємниці, аналіз продуктів Microsoft дозволяє його досить точно відтворити. Експерти змогли відповісти на питання, чому Windows 10 має купу багів.