П’ятниця, 12 Липня, 2024

«Розумна» каблучка для платежів в інтернеті

Компанія On Track Innovations, яка спеціалізується на рішеннях NFC і засобах для безконтактних платежів, анонсувала пристрій The Ring of Things (англ.: перстень речей), пише worldiot. Це каблучка, виготовлена з оніксу і срібла 925 проби, з вбудованими технологіями інтернету речей. Гаджет створено на основі платформи PayEnable і призначений для безпечних платежів.

ring-of-things-payment

Розроблена On Track Innovations платформа PayEnable спрощує складний і дорогий процес впровадження платіжних систем у мобільні пристрої. Гаджети, подібні до Ring of Things, можуть підтримувати такі функції, як безготівкові платежі, платежі зі зворотним зв’язком, програми лояльності та кешбек, подарункові карти, магазинний промоушн і перевірку автентичності бренду.

У каблучку вбудовано комп’ютерну платформу, яка точно відстежує рухи з можливістю управління жестами і безконтактним способом передає інформацію в реальному часі на будь-який зовнішній пристрій. Це дозволяє Ring of Things обмінюватися даними з іншими «розумними» гаджетами, такими як смартфони, шоломи віртуальної реальності, смарт-телевізори.

Згідно з прогнозами, ринок платіжних аксесуарів збільшиться на 177% за період з 2015 по 2020 рік. Експерти очікують, що у 2020 році за допомогою подібних пристроїв буде проводитися транзакцій на $500 млрд.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися