Понеділок, 24 Червня, 2024

Vodafone готує мережу до свят

Напередодні Нового року Vodafone почав підготовку мережі до великих навантажень. Адже Новорічна ніч традиційно є найактивнішим періодом і тестом на міцність. В останні роки для новорічних привітань абоненти все частіше використовують мобільний інтернет. Цього року фахівці компанії прогнозують сплеск його використання завдяки доступності 3G-мереж.

Що робить оператор
Щоб мережа витримала навантаження в Новорічну ніч, інженери компанії провели цілий ряд заходів. Вони проаналізували пропускну спроможність основних технічних інтерфейсів і внесли необхідні зміни в налаштування обладнання. Фахівці також змінили параметри мережі для того, щоб мінімізувати обмін службовими сигналами всередині системи. Оператор також активує додаткові приймачі та розширює канали зв’язку між основними мережевими елементами.
На додаток з 30 грудня 2015 до 7 січня 2016 фахівці Vodafone Україна не проводитимуть роботи з розширення, модернізації та зміни конфігурації мережі та інформаційних систем. У Новорічну ніч і на Різдво також призупиниться розсилка інформаційних SMS і ММS.

А так було торік
Минулого року кількість привітань, відправлених у новорічні та різдвяні свята через мережу оператора за допомогою SMS, дзвінків і MMS, досягла мільярда. Загальна тривалість розмов за два новорічних і два різдвяних дні перевищила 13 млн годин, що дорівнює близько 1500 років безперервної розмови. Трафік мобільного інтернету в ці дні склав близько 200 ТБ. Детальніший звіт читайте тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися