Середа, 24 Липня, 2024

Windows 10 запустили на процесорі ARM

Ходять чутки, що майбутній телефон Microsoft стане справжнім комп’ютером у кишені. Нещодавно їх підтвердила демонстрація роботи Windows 10 на процесорі від Qualcomm. Остання є одним з найбільших виробників чіпів для мобільників.

qualcomm-and-windows

Під час конференції WinHEC компанії Qualcomm і Microsoft повідомили про співпрацю, результатом якої стане робота операційної системи Windows 10 на пристроях з Qualcomm Snapdragon. Це значна частина планшетів та смартфонів. Представники компаній заявили, що дана можливість стане доступна користувачам у наступному році.

Як демонстрацію на WinHEC запустили Windows 10 на пристрої з Snapdragon 820. Це рішення було одним з найпопулярніших цього року у флагманських моделях. Тестова система також мала 4 ГБ оперативної пам’яті. У відеоролику показано швидкий запуск і роботу Adobe Photoshop, гри World of Tank Blitz і пакету Office.

Розробники заявляють, що дане нововведення може серйозно змінити ставлення до своїх мобільних пристроїв користувачів, які відразу ж знайдуть масу нових сценаріїв їх використання.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися