Вівторок, 23 Липня, 2024

Samsung Galaxy S22 Ultra отримає вентилятор

Наступний флагманський смартфон Samsung з’явиться лише майбутнього року, однак про нього вже почала з’являтися перша інформація. Samsung Galaxy S22 оторимає багато змін, серед яких – система охолодження з вентилятором.

Дизайн смартфона залишиться схожим на попередні моделі. Юзери отримають 6,81-дюймовий екран з роздільною здатністю QHD+. Підекранної фронтальної камери, ймовірно не буде – вона з’явиться лише в Galaxy S23 Ultra в 2023 році.

Однією з особливостей Galaxy S22 Ultra стане система активного охолодження з вентилятором. У Samsung вже зареєстровали відповідну торгову марку.

Також смартфон отримає перероблену задню камеру. Основний модуль майбутнього флагмана Samsung допомагала створювати Olympus. Ця камера має надати безперервний оптичний зум. У S21 Ultra, наприклад, є два телеоб’єктиви з фіксованим 3-кратним і 10-кратним оптичним збільшенням.

Ще у майбутнього флагмана має використовуватися стабілізація зображення на базі зсуву датчика. Точні параметри сенсорів та оптики поки невідомі.

Апаратною основою повинен стати чип Exynos 2200 з графічним ядром AMD RDNA2. Завдяки цьому вперше в смартфонах реалізують графічні технології трасування променів та шейдінгу зі змінною швидкістю. Очікується до 16 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті.

Програмною основою стане операційна система Android 12 з фірмовою оболонкою One UI 4.0. Акумулятор матиме ємність 5000 мА·год.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися