Samsung перестане випускати флагмани-моноліти і спростить бюджетники

Той самий Galay Note20 вже виглядає, як смартфон лінійки Galaxy A

Модельний ряд смартфонів марки Samsung очікують великі зміни, пов’язані з не надто успішними продажами топових смартфонів Samsung Galaxy Note 20. Деякі експерти озвучили думку, що справжніми флагманами південнокорейського гіганта є Galaxy Note 20 Ultra і Galaxy Z Fold 2, але до першого є нарікання, а другий викликав захоплення. З’явилася інформація, що Samsung може повністю відмовитися від монолітних флагманських смартaонів і залишить у статусі флагмана лише лінійки гнучких смартфонів Galaxy Z Fold та Z Flip.

Про наміри південнокорейського гіганта повідомив один з найавторитетніших інсайдерів під ніком Ice Universe. За його словами, мобільний підрозділ корейської компанії переглянув стратегію розвитку, викинувши лінійки Galaxy S та Galaxy Note з рядів флагманів. Samsung також спростить електроніку у смартфонах бюджетного сегмента – у лінійці Galaxy A:

«Samsung переключила свою увагу на гнучкі телефони. Не варто дивуватися, що лінійка Galaxy S21 буде недостатньо потужною. Також виробник відмовиться від випуску продуктивних моделей Galaxy A. Той же Galay Note20 вже виглядає, як смартфон лінійки Galaxy A. Є ознаки того, що Samsung може послабити серії Samsung Galaxy S і Galaxy Note і просувати тільки серію Z як флагманську», – написав інсайдер.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Раніше з’явилася інформація, що лінійка Galaxy Note може взагалі зникнути, оскільки вона фактично дублює смартфони Galaxy S. Єдина суттєва відмінність між ними – підтримка стилуса.

Samsung адаптує стилус до Galaxy S. У рамках покоління S21 розробляється три варіанти смартфонів: Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra. Стилус S-Pen буде підтримуватися лише в останньому.

Існують також чутки, що стилус можуть також адаптувати до наступного покоління гнучких смартфонів Galaxy Z Fold 3.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я