Топ-8 футбольних додатків

Розпочалася футбольна весна, а разом із нею закипають баталії на стадіонах. Три українські клуби сперечаються за єврокубки, загострюється інтрига у вітчизняному чемпіонаті та першості, тривають європейські турніри. Як смартфон допоможе стежити за українськими та закордонними футбольними перипетіями, читайте далі в нашому огляді.

Forza футбол

Це один з найбільш інформативних додатків для справжніх футбольних фанатів. У ньому ви знайдете інформацію щодо 420 футбольних ліг та турнірів у всьому світі, з європейськими кубками включно. Також ви зможете стежити за улюбленими командами та гравцями – для них можна налаштувати зручні push-повідомлення. Як тільки в мережі з’являтиметься нова інформація про них, ви отримаєте сповіщення на своєму смартфоні. Додаток доступний для Android та iOS.

24 Футбол

Це – фірмовий футбольний додаток від українського телеканалу 24. У ньому ви знайдете новини з актуальних футбольних турнірів (українських, європейських та світових), а також останні результати та актуальні турнірні таблиці. Проте додаток акцентує увагу саме на новинах, тому якщо ви хочете бути в курсі останніх подій, радимо його завантажити з Google Play.

UEFA.com

Фактично це програмна версія веб-сайту континентальної федерації. У цьому додатку ви можете знайти всі новини, що публікує асоціація, а також розклад матчів і таблиці європейських чемпіонатів. Окремо йдуть європейські футбольні турніри – Ліга чемпіонів та Ліга Європи. Їм присвячені окремі розділи, а більшість новин стосується саме цих турнірів. Завантажити цю програму ви можете для Android та iOS.

FIFA 3.0

Ще один додаток від футбольної асоціації, але на цей раз світової. Незважаючи на масштабність, тут ви можете стежити не тільки за новинами світового футболу, але й за локальними лігами, турнірами та конкретними іграми. Програма дуже проста й інформативна, і якщо не незамінна, то дуже бажана в арсеналі справжнього вболівальника. Знайти додаток можна в Play Store  та App Store.

365Scores

А це – дуже гарний та об’ємний збірник футбольних новин. Ви можете його налаштувати під улюблені команди та турніри, дивитись онлайн-трансляції, а також завантажувати записи голів та цікавих моментів (якщо швидкість інтернету не дозволяє дивитись матчі наживо). Отримати програму ви можете для Android та iOS.

Sky Sports Live Football Score Centre

У футболі найважливіше – це результат. А в додатку від Sky Sports ви можете слідкувати за рахунками матчів більшості популярних ліг у режимі онлайн. Він ще дозволяє стежити за улюбленими командами та лігами. Завантажити додаток можна з Google Play та App Store.

Football.ua

Один із провідних українських футбольних порталів зробив свій додаток. Тут і текстові трансляції, і новини, і таблиці, і різноманітні ліги – загалом усе, що в інформаційному плані потрібно справжньому фанату. Додаток працює як на Android, так і на iOS.

UA-Football

А це програма від конкурента. Додаток порталу UA-Football пропонує такий же підхід, як і попередній. Різниця лише в редакціях і поданні матеріалу, а можливості ті ж самі – новини, аналітика, текстові трансляції матчів та інше. Користуватися програмою можуть власники Android-пристроїв.