Samsung планує відновити випуск захищених смартфонів

Джерело стверджує, що новинка буде продаватися також і в Європі

Galaxy Xcover 5 має виглядати саме так

Хоча сьогодні майже всі апарати Samsung захищені від бризок та пилу на рівні IP68, вендор може повернути вже забуту лінійку захищених апаратів. Першим девайсом має стати Galaxy Xcover 5, який, за чутками, планували випустити більше року тому. Зараз найсвіжішим захищеним смартфоном Samsung є Galaxy Xcover 4, який випустили навесні 2017 року.

Модель SM-G398F (саме такий індекс матиме Xcover 5) з’явилася в базі тестового пакету Geekbench. Апарат отримав 8-ядерний процесор Exynos 7885 з частотою 1,59 ГГц та 3 ГБ оперативної пам’яті. Це параметри середнього сегмента за сучасними мірками, і досить вагоме оновлення порівняно зі старим 4-ядерним чіпом Exynos 7570 у Xcover 4.

Працює Xcover 5 на базі Android 9. Він також матиме одинарну камеру з трьома світлодіодами підсвічування.

Джерело стверджує, що новинка буде продаватися також і в Європі, але подробиць поки немає.

Особливість захищених смартфонів Samsung полягає не лише у захисті на рівні IP68. Апарат має відповідати військовому стандарту захисту і бути стійкішим до падінь на тверді поверхні. Також девайс матиме м’який гумовий корпус, який менше вислизатиме з рук. Ще такі смартфони адаптовані до використання в рукавицяхі мають більше апаратних кнопок.

Galaxy Xcover 4
Galaxy Xcover 4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я