Весняний апдейт Windows 10: п’ять найпомітніших змін

Світла тема оформлення у Windows 10 May 2019 Update стала ще світлішою

Світла тема оформлення у Windows 10 May 2019 Update стала ще світлішою

Цьогорічне оновлення Windows 10 May 2019 Update (номер 1903 або 19H1) дещо затрималося і стало доступним лише цими днями. Воно все ще має деякі проблеми, наприклад, не інсталюється при підключених USB-накопичувачах та картках SD. Однак воно також принесло багато нових опцій, і ось п’ятірка найпомітніших.

  1. Вбудована «пісочниця»

З апдейтом 19H1 можна вже не боятися невідомих файлів, вірусів та інших шкідливих програм. Адже їх можна запускати в повністю ізольованому середовищі – у «пісочниці». Це віртуальна машина, яка утримає в собі всі руйнівні наслідки, а після перезапуску буде знову, як нова. Перевага Windows Sandbox в тому, що користувачам не потрібно спеціально налаштовувати віртуальну машину – вона завжди готова та під рукою. Нова функція доступна в редакціях Windows 10 Pro та Windows 10 Enterprise, і її потрібно попередньо активувати через панель керування в меню вибору компонентів ОС.

  1. Менше небажаних додатків

Windows 10 продовжують постачати з великою кількістю додатків, але з оновленням 1903 їх тепер можна відключати. Серед них Groove Music, Mail, Calendar, Movies & TV, Calculator, Paint 3D і 3D Viewer.

  1. Точніша яскравість

У Windows 10 швидке перемикання яскравості було не дуже зручним. Необхідно було натискати на плитку, і яскравість змінювалася на фіксоване значення. У свіжому апдейті повернули перевірене рішення – повзунок, яким можна виставити рівень підсвічування з точністю до відсотка.

  1. Апдейти стали слухнянішими

Оновлення робить інсталяцію апдейтів комфортнішим. Користувачі ОС зможуть відкладати оновлення на тиждень, причому Microsoft навіть дозволила вибирати, коли встановлювати останню велику версію. Можна залишатися на наявній версії та продовжувати отримувати щомісячні оновлення безпеки, уникаючи останніх переходів на новіші версії ОС.

  1. Вхід за номером телефона

Windows 10 1903 дозволила входити в свій обліковий запис без пароля, який замінить номер телефона. На нього прийде код для входу. Після цього можна використовувати розпізнавання обличчя Windows Hello або ПІН-код.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я