Середа, 29 Листопада, 2023

Samsung працює над камерою в 600 мегапікселів

Компанія Samsung підтвердила, що працює над датчиками зображення дуже високої роздільної здатності до 600 мегапікселів. Вони за своєю роздільною здатністю перевершать можливості людського ока, стверджують розробники.

Голова відділу сенсорів Samsung Йонгін Парк написав у публікації в офіційному блозі, що роздільна здатність людського ока складає близько 500 мегапікселів. Це значно більше, ніж пропонує більшість дзеркальних цифрових камер, які мають 40 мегапікселів, та смартфонів, які переважно сьогодні пропонують 12 мегапікселів.

У Samsung відзначають, що нові сенсори будуть затребуваними в інших галузях автономного транспорту, інтернету речей, дронах.

Розробники визнають, що створення сенсора на 600 мегапікселів зробить його великим за площею. А якщо зменшувати розмір пікселів, то це призведе до зниження якості зображення, оскільки зменшиться площа, якою кожен піксель сприймає світло. Пошук балансу між роздільною здатністю сенсора та якістю зображення вимагає технологічної майстерності.

Технології Samsung дозволили у 2019-му камерам смартфонів перейти роздільну здатність 108 мегапікселів завдяки сенсору ISOCELL Bright HM1, що має розмір пікселя у 0,8 мікрометра. Розмір пікселя в 12-40-мегапіксельних камерах складає близько 1,4 мікрометра. За чутками, уже готується смартфон із сенсором на 192 мегапікселі – його вихід очікується до кінця року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися