Вівторок, 23 Липня, 2024

Samsung прокоментував вибухи безпечних Note 7

Вибухові гаджети Note 7 їхній виробник Samsung замінив на нові, які повинні були стати безпечними. Продажі покращених девайсів почалися останніми тижнями, і в ЗМІ з’явилися повідомлення, що вони також спалахують. Виробник днями прокоментував цю ситуацію.

galaxy-note-7-1

«Ми співпрацюємо з владою та сторонніми експертами і після завершення розслідування оприлюднимо його результати, – заявили в компанії. – Хоча надійшла обмежена кількість повідомлень, ми хочемо запевнити наших клієнтів, що кожне таке повідомлення ми сприймаємо серйозно. Якщо ми виявимо проблему з безпекою, ми відразу вживатимемо заходів для вирішення ситуації».

Нагадаємо, компанія відкликала першу партію Samsung Galaxy Note7 тиражем у 2,5 млн штук. Імовірність прояву дефекту в цих телефонах виробник оцінив як досить невисоку – 24 випадки на мільйон. Причиною загоряння стала «дуже рідкісна помилка на виробництві». Вона проявилася як дефект деяких екземплярів акумуляторів. У них спостерігається коротке замикання між електродами. Виробником цих бракованих батарей була дочірня компанія Samsung SDI.

Виробник припинив закуповувати акумулятори для Note 7 у цієї фірми. Повернення Galaxy Note 7 у магазини Samsung запланувала на 28 вересня. Гаджети спершу стали доступними в Південній Кореї, потім в Австралії.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися