Samsung пропонує камери смартфонів зробити дзеркальними

Наявність дзеркала дозволяє розмістити в телефоні дві камери, які спільно користуються одним об’єктивом

Компанія Samsung отримала патент на цікаву технологію для камер смартфонів. Вона дозволяє зробити подвійні камери з одним об’єктивом, а також пропонує кілька інших нових можливостей. Інновація стала можлива завдяки додаванню механічного дзеркала – подібне є у дзеркальних фотоапаратів.

Дзеркало в камері дозволяє дуже точно відтворити на фінальному знімку те, що бачив фотограф у видошукачі. У розробці Samsung дзеркало може обертатися як вертикально, так і горизонтально, відкриваючи додаткові можливості для застосування технології.

Наявність дзеркала дозволяє розмістити в телефоні дві камери, які спільно користуються одним об’єктивом. Дзеркало перенаправлятиме світло між двома сенсорами при зйомці одного кадру. Подібна подвійна камера може бути компактнішою за сучасні моделі з двома об’єктивами.

Також дзеркало в камері смартфона може працювати як активна частина системи придушення вібрацій. Вона виконуватиме роль стабілізатора без необхідності використовувати інші компоненти системи стабілізації зображення.

Дзеркало може допомогти відстежувати об’єкт зйомки точніше, захоплюючи більш широкий кут огляду й активно поєднуючи знімки. Це дозволить розширити можливості панорамних фоторежимів або поліпшити відстеження об’єктів при зйомці відео.