Facebook активувала розпізнавання облич для всієї планети

Опція розпізнавання облич дозволяє користувачеві знаходити себе на всіх завантажених в соцмережу фотографіях

Facebook ввімкнула для користувачів у всьому світі функцію розпізнавання облич. Винятком стали лише жителі Євросоюзу і Канади через суперечності нової функції з місцевими законами. У тестовому режимі нова функція працювала вже з грудня 2017 року.розпізнавання обличОпція розпізнавання облич дозволяє користувачеві знаходити себе на всіх завантажених в соцмережу фотографіях. Багатьом людям, особливо знаменитостям, це допоможе відстояти права на особисте життя та відстежувати, хто публікує їхні приватні фотографії. Нова функція також буде корисна користувачам з вадами зору – система повідомить, хто зображений на знімку, і їм не обов’язково буде самостійно вдивлятися в обличчя.

Розпізнавання осіб увімкнуто за замовчуванням для всіх, але його можна вимкнути в налаштуваннях. Для цього там з’явився окремий розділ з однойменною назвою.

Компанія також попередила, що з часом буде вводити нові функції, засновані на автоматичному розпізнаванні облич. «Ми хочемо, щоб люди без побоювання публікували свої фотографії у Facebook, і ми зможемо почати використовувати технології розпізнавання облич для того, щоб повідомляти людям, що хто-небудь завантажив їхню фотографію і використовує її як аватар. Ми робимо це, щоб припинити використання чужої особистості на Facebook».