Samsung створила сервіс, який нібито дозволить забути переглянуті серіали

За твердженням компанії, у розробці сайту брали участь два професійних гіпнотизери.

Якщо ви мрієте заново пережити емоції від свого улюбленого серіалу так, ніби ви його не бачили, спробуйте скористатися новим сервісом від Samsung. Компанія запустила у Швеції сайт «Unspoil Me» та стверджує, що в основі лежить гіпноз. Цей сервіс виробник запустив для реклами своїх телевізорів.

За твердженням компанії, в розробці сайту брали участь два професійних гіпнотизери. Перед початком необхідно буде підтвердити, що вам 18 років, натиснувши відповідну позначку. Також до початку сеансу гід англійською розповідає про те, що чекає на глядача. Сам сеанс «гіпнозу» триває 18 хвилин, і увесь цей час перед на екрані обертається спіраль, а чоловічий голос гіпнотизера просить розслабитися і не відводити погляд від неї.

Творці сервісу рекомендують після гіпнозу лягти спати, нібито це закріпить ефект, і після сну спогади про улюблені серіали зникнуть. Однак журналістка видання Cnet Кеті Коллінз спробувала сервіс Samsung і після сеансу не забула ні сюжет, ні героїв свого улюбленого серіалу «Велика маленька брехня».

«Можливо, завтра я прокинуся і не буду пам’ятати про «Велику маленьку брехню». Можливо, я відчую дивне непереборне бажання купити телевізор Samsung», – підсумувала свій експеримент журналістка. А ще вона каже, що, найімовірніше, її буде переслідувати образ однієї з героїнь серіалу, яку грає Ніколь Кідман. Адже після «гіпнозу» через сервіс Samsung він не забувся, а, навпаки, закарбувався в її пам’яті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я