П’ятниця, 12 Липня, 2024

Розробляють пристрій, який зможе редагувати записану в мозку інформацію

Учені в галузі нейрології з Університету Берклі працюють над інноваційним адаптером для людського мозку. Розроблюваний ними девайс дозволить редагувати те, що людина відчуває та пам’ятає.Науковці вважають, що їхнє дослідження прокладає шлях до технології повного редагування записаної в мозку інформації. Головною перешкодою на шляху до такої мети є необхідність розшифрувати код обміну інформацією в мозку. Коли його вдасться розкрити, це дасть можливість повного контролю над думками, пам’яттю, відчуттями та емоціями.

Свої досліди науковці проводили на мишах, у яких вони змогли вмикати та вимикати певні групи нейронів в мозку за допомогою проектування спеціальної голограми на поверхню цього органа. Учені кажуть, що такий метод дозволяє маніпулювати групами нейронів зі швидкістю сотень разів на секунду, імітуючи природну реакцію мозку на стимули.

Науковці вважають, що їхнє дослідження прокладає шлях до технології повного редагування записаної в мозку інформації. Головною перешкодою на шляху до такої мети є необхідність розшифрувати код обміну інформацією в мозку. Коли його вдасться розкрити, це дасть можливість повного контролю над думками, пам’яттю, відчуттями та емоціями.

Найближча мета вчених – створити імплантати, які дозволять людям з ампутованими кінцівками керувати штучними протезами природним способом.

Технологія також має потенціал стати позбавляти болю без використання наркотичних обезболюючих речовин.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися