П’ятниця, 14 Червня, 2024

Samsung три місяці кепкувала з Apple, а зі своїм флагманом Galaxy S21 зробить так само

Щойно Apple в жовтні представила нові iPhone 12 без зарядного адаптера в комплекті у Samsung скористалися цією пропозицією в маркетингових цілях. Samsung кепкувала з такого рішення Apple, нагадуючи, що комплектує смартфони Galaxy зарядним пристроєм. Однак флагман Galaxy S21, який, за чутками, вийде за кілька тижнів, не матиме цього аксесуару в коробці.

Інформацію про відсутність зарядного підтвердив сертифікаційний орган Бразилії ANATEL. Гаджети Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra з модельними номерами SM-G991B/DS, SM-G996B/DS, SM-G998B/DS не комплектуватимуться зарядним пристроєм. Навушників у комплекті також не буде.

Samsung вже неодноразово спершу кепкувала з Apple, а потім робила так само як «яблучна» компанія. В 2017 році Samsung висміювала рішення Apple прибрати роз’єм для навушників 3,5 мм у iPhone. Однак вийшов Galaxy Note 10 в 2019 і вгадайте, якого роз’єму у нього не виявилося.

У Samsung «підчистили» той тролінг на своїх основних офіційних каналах Samsung на YouTube. Наприклад, його вже не існує на Samsung Mobile USA, також на основному каналі Samsung . Лише інтернет-архів Wayback Machine поки що підтверджує, що цей контент взагалі існував.

Цікаво, що відсутній зарядний пристрій у комплекті iPhone 12 вже втягнув Apple у скандал. Бразильська влада розглядає можливість примусити Apple комплектувати свої нові смартфони цим аксесуаром.

З виходом iPhone 12 компанія Apple перестала комплектувати свої смартфони зарядним пристроєм, посилаючись на піклування про екологію. Начебто у юзерів вже достатня кількість зарядних пристроїів, щоб їм був потрібний ще один. Однак компанія не згадує, що наявні у користувачів адаптери мають роз’єм USB-A, тоді як комплектний кабель iPhone 12 має роз’єм USB Type-C. Зарядний пристрій з роз’ємом USB Type-C у Apple пропонують купувати окремо за $19.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися