Середа, 6 Грудня, 2023

Samsung прибирає факти тролінгу Apple за відмову від 3,5 мм

У своїй новій лінійці Galaxy Note 10 компанія Samsung прибрала те, чим довгий час пишалася, – аудіороз’єм 3,5 мм. Про те, що компанія дійсно пишалася його наявністю, доводили випущені корпорацією рекламні ролики. У них вона кепкувала з Apple, яка намагалася позбутися роз’єму 3,5 мм з моменту виходу першого iPhone в 2007 році і якій це вдалося у 2016 році з випуском  iPhone 7.

Першу помітну рекламу з кепкуванням у бік Apple маркетологи Samsung випустили в листопаді 2017 року. Ролик називався «Дорослішай» (оскільки його скоро можуть видалити, наводимо також відео на нашому сервері):

У ньому користувач iPhone з віком ставав все більш розчарований обмеженнями, які мав його iPhone. У фіналі користувач купляє Samsung Galaxy. Однією зі сцен цієї реклами було здивування від адаптера, який потрібно використовувати на iPhone, щоб через його порт заряджання можна було слухати музику в навушниках зі штекером 3,5 мм.

Нині ролик «Дорослішай» уже зник з деяких основних офіційних каналів Samsung на YouTube. Наприклад, його вже не існує на Samsung Mobile USA (18 млн підписників), також його вже немає на основному каналі Samsung (3,8 млн підписників). Лише інтернет-архів Wayback Machine поки що підтверджує, що цей контент взагалі існував.

У травні 2018 році Samsung випустила продовження ролику «Дорослішай», і його також вже немає на каналах Samsung YouTube. У рекламних новинах з цими роликами видно лише порожні вікна YouTube.

До речі, відмова від універсального роз’єму 3,5 мм на користь USB-C дозволила збільшити ємність батареї усього лише на 2-3% залежно від моделі Galaxy Note 10. Зате користувачі отримали всі незручності, над якими свого часу насміхалася Samsung.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися