Субота, 13 Липня, 2024

Samsung відкриває в аеропортах пункти обміну Galaxy Note 7

Через вибухонебезпечність флагмана Galaxy Note 7 авіаперевізники заборонили пасажирам транспортувати девайс як у ручній поклажі, так і в багажі. Фактично перед посадкою на борт гаджет за $900 треба викинути у смітник. Пом’якшити наслідки хоче Samsung, яка відкриває в аеропортах пункти обміну вибухового телефона.

Galaxy Note 7

Який смартфон отримають користувачі замість Galaxy Note 7, не уточнюється. Але ці точки будуть в аеропортах у всьому світі. За словами представників корпорації, перші пункти обміну вже відкрилися в південнокорейських аеропортах і в аеропорту Сан-Франциско. Незабаром кіоски з’являться в інших аеропортах США і в Австралії – у першу чергу в найбільш завантажених.

Телефон Note 7 вийшов влітку, але вже за кілька місяців надійшло близько 100 скарг на його самозаймання. Це мала цифра порівняно з обсягом проданої партії у 2,5 млн штук, і експерти оцінили ризик вибуху у 24 випадки на мільйон. Однак компанія Samsung вирішила припинити поставки Galaxy Note7 і відкликала випущені гаджети. Виробник замінив у них батареї, після чого девайс знову надійшов у продаж. Але ці начебто безпечні апарати також самозаймалися, і компанія вирішила взагалі зняти модель з продажу та виробництва.

Note 7

Точної інформації, чому Note 7 вибухав, немає – Samsung проводить розслідування. Але знайомі з ходом розслідування джерела повідомляють, що причина займань може критися в алгоритмі швидкісного заряджання акумулятора. Його визначає центральний процесор смартфона. Прискорене заряджання здійснюється занадто агресивно, що і провокує перегрівання й загоряння акумулятора.

Частина смартфонів Galaxy Note 7 комплектується процесорами Exynos 8893 власного виробництва, частина – процесорами Qualcomm Snapdragon 820. Який із процесорів погано виконує швидкісне заряджання і чи можна виправити ситуацію програмним апдейтом, поки невідомо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися