Android-ігри цього тижня: пінг-понг, зомбі-апокаліпсис, ніндзя та інші забавки

До вашої уваги топ-5 безплатних ігор на Android цього тижня

Ми в редакції увесь тиждень не випускаючи смартфонів з рук грали в ігри, щоб зробити цю добірку. Станьте королем пінг-понгу, виграйте чемпіонський пояс боксера або знищте натовпи ніндзя. До вашої уваги топ-5 безплатних ігор на Android цього тижня.

I’m Ping Pong King
Мінімалістична гра, в якій необхідно подолати 16 суперників, щоб стати королем пінг-понгу. Усе, що треба, – це натискати дві кнопки: удар справа та удар зліва. Проте, незважаючи на таку примітивну тактику, виграти буде не так просто. Гарна гра, щоб скоротати час у черзі.

Dere Evil Exe
Дітки, ви, мабуть, і не пам’ятаєте, як виглядали відеоігри у минулому столітті :) Dere Evil Exe – це гра-ностальгія для «динозаврів», які провели молодість у світах, зроблених з 2D-графіки.

У Dere Evil Exe ви керуєте незрозумілим персонажем на ім’я Лицар, якому доведеться подолати купу пасток, вирішувати головоломки та таке інше. Протягом гри вам буде допомагати віртуальна помічниця. Прислуховуйтесь до її порад. Наприклад, якщо вона каже, що не потрібно збирати монети, то не збирайте їх, бо загинете :)

Cube Survival: LDoE
Ця, так би мовити, варіація на тему гри Last Day On Earth. Якщо точніше, то Cube Survival зроблена за ліцензією LDoE і, наскільки я розумію, повторює сюжет оригінальної гри, але графіка зроблена в стилі Майнкрафту.

Тож за легендою гри людство загинуло в катастрофі, а ви чи не єдиний живий. Головному герою потрібно збирати ресурси, створювати інструменти, будувати будівлі та вбивати зомбі. Кумедна графіка та динамічний гемплей роблять цю гру досить цікавою.

Shadow Fighter Legend
Ви ніндзя, і вам потрібно вбивати інших ніндзя. Ну якось так. З графікою ніхто не заморочувався, і бійці представлені просто у вигляді чоловічків. При вбивстві вороги розлітаються на шматки з фонтанами крові.

У грі близько 100 видів зброї та броні. Комбінації з них дають різні бойові можливості. Тож вбивайте поганців та дивіться, щоб не вбили вас.

Real Fist
Ще одна гра, де треба натовкти пику супротивникам. Real Fist – це симулятор боксерського поєдинку. Не сказити, щоб дуже вдалий симулятор, але грати можна.

Ви можете наносити кілька варіантів ударів, блокувати або ухилятися від ударів супротивника. Окрім того, можна використовувати суперудар. Ціль гри, думаю, зрозуміла – потрібно завоювати золотий пояс.