Субота, 13 Липня, 2024

Хакери вчинили гігантську крадіжку криптовалюти на $600 млн

Зловмисники поцупили з блокчейн-сейту Poly Network кілька тисяч цифрових токенів, включаючи такі як Ether. Загальна сума вкрадених криптовалют складає $600 млн і є однією з найбільших в історії крадіжок криптовалют.

Poly Network є сервісом по роботі з децентралізованими валютами. Він надає користувачам можливість переводити токени, що прив’язані до одного блокчейну, в іншу мережу.

Для доступу до інфраструктури Poly Network зловмисники скористалися знайденою у ній вразливістю. Компанія опублікувала повідомлення у Twitter, в якому поквапила злодіїв встановити комунікацію та повернути вкрадені активи.

У своєму повідомленні представники Poly Network написали: “Сума викрадених грошей є однією з найбільших в історії децентралізованих валют. Правоохоронці будь-якої країни поставляться до цього як до значного економічного злочину і вас переслідуватимуть. Викрадені гроші належать десяткам тисяч членів криптоспільноти, тобто людям”.

У Poly Network закликали сторонні обмінники криптовалют блокувати депозити цих коштів після того, як викрадені токени розділили на кілька окремих криптовалютних гаманців.

За приблизними підрахунками, зловмисникам вдалося отримати $267 млн у вигляді криптовалюти Ether, $252 млн токенів Binance та приблизно $85 млн токенів USDC.

За останні сім місяців поточного року втрати від шахрайства в секторі криптовалют склали рекордні $474 млн, свідчать дані CipherTrace. Однак загалом втрати на криптовалютному ринку впали до $681 млн, порівняно з $1,9 млрд за 2020 рік та $4,5 млрд за 2019 рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися