Samsung випустила карти пам’яті UFS, але їх немає куди ставити

Компанія Samsung Electronics презентувала перші у світі змінні карти пам’яті, які відповідають стандарту UFS 1.0 (Universal Flash Storage). Його специфікації опублікувала у 2011 році організація-розробник JEDEC.

Серія карт містить версії обсягом 32, 64, 128 і 256 ГБ. Як відзначає виробник, нові карти в п’ять разів швидші в операціях послідовного читання, ніж звичайні. Вони забезпечують швидкість в 530 МБ/с, рівняючись за цим параметром на широко використовувані SSD з інтерфейсом SATA.

Швидкість послідовного запису досягає 170 МБ/с, що майже вдвічі перевищує показники топових карт microSD. Продуктивність у режимі довільного запису досягає 35 000 операцій введення-виведення на секунду, що в 350 разів вище за 100 операцій типової microSD.

476459[1]

За своїм зовнішнім виглядом карти UFS на перший погляд нагадують microSD, але можна легко помітити «плавники» на одній зі сторін. Коннектори також розташовані в зовсім іншому порядку. Тобто карти UFS не будуть сумісні з наявними слотами для карток microSD, і навпаки. При цьому зараз картки UFS взагалі не вдасться використати: на ринку немає сумісних пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я