Instagram створює систему захисту від «тролів»

Додаток соціальної мережі Instagram отримає нову функцію, яка дозволяє автоматично видаляти небажані коментарі до користувацьких фото і відео, повідомляє TechCrunch.

За даними першоджерела, нова опція буде працювати за допомогою фільтра: власнику облікового запису необхідно буде вказати в налаштуваннях список небажаних слів і словосполучень, після чого система буде видаляти коментарі, в яких вони вживаються. У результаті повідомлення, що містять образи, ненормативну лексику або спам, будуть зникати автоматично.

Instagram-trolls-1[1]

Очікується, що функція буде зручною для власників популярних акаунтів, де неможливо вручну переглянути всі записи, зважаючи на їхню велику кількість. Відзначається, що нововведення буде доступне лише власникам бізнес-акаунтів.

Додаток Instagram було запущено 6 жовтня 2010 року, і на початку він був призначений лише для смартфонів Apple. У квітні 2012 року сервіс став доступним для користувачів платформи Android. Тоді ж компанія Facebook купила Instagram за $1 млрд. У червні кількість користувачів сервісу перевищила позначку в 500 млн.

В останньому оновленні Instagram розробники програми ввели функцію перекладу підписів до фотографій.

Джерело: MacDigger

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я