Samsung запустила сайт, який показує, що в телефоні OLED-екран або ні

Опинившись там, ви можете ввести марку та назву свого смартфона Samsung, щоб перевірити, чи має він екран OLED. Крім того, ви можете переглянути список телефонів інших брендів, щоб дізнатися, які моделі мають OLED-дисплеї.

Samsung запустила спеціальну вебсторінку під назвою OLED Era, щоб допомогти користувачам визначити, онащений їхній смартфон OLED-екраном чи ні. Ця можливість може бути корисною для тих, хто хоче дізнатися більше про технологію відображення, яка використовується в їхніх пристроях Samsung.

Щоб перейти на сторінку OLED Era, просто відвідайте веб-сайт Samsung Display https://oledera.samsungdisplay.com/eng/oledfinder/index.html. Опинившись там, ви можете ввести марку та назву свого смартфона Samsung, щоб перевірити, чи має він екран OLED. Крім того, ви можете переглянути список телефонів інших брендів, щоб дізнатися, які моделі мають OLED-дисплеї.

Майте на увазі, що не кожен смартфон Samsung використовує OLED-екран. Деякі бюджетні моделі оснащені рідкокристалічними LCD екранами. LCD екрани дешевші, комфортніші для очей та мають більший ресурс, але у них суттєво нижчий контраст, тому картинка на OLED-екранах більш захоплююча. Samsung зазвичай резервує OLED-екрани для своїх смартфонів високого класу, таких як серії Galaxy S і Galaxy Note.

Існує два основних типи екранів OLED: PMOLED (пасивна матриця OLED) і AMOLED (активна матриця OLED). Екрани PMOLED простіші та дешевші, але мають обмежену роздільну здатність, що робить їх придатними для невеликих дисплеїв, таких як розумні годинники. З іншого боку, екрани AMOLED є досконалішими та дорожчими, але пропонують вищу роздільну здатність і чудову продуктивність, що ідеально підходить для великих дисплеїв, таких як смартфони та телевізори.

Сторінка Samsung OLED Era — це зручний інструмент для користувачів, які хочуть дізнатися більше про технологію дисплеїв своїх смартфонів. Пропонуючи простий спосіб дізнатися, чи смартфон Samsung має OLED-екран, Samsung надає цінну інформацію тим, хто цікавиться перевагами технології OLED. Оскільки OLED-екрани продовжують зростати в популярності та стають все більш поширеними в електронних пристроях, такі ресурси, як сторінка Samsung OLED Era, можуть виявитися корисними для споживачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я