Понеділок, 15 Липня, 2024

Samsung завершила роботу над ОС Tizen 3.0, першим з нею буде Pride

Південнокорейський виробник вже давно намагається відійти від Android, щоб отримати більше свободи у створенні своїх гаджетів. Для цього компанія розробляє ОС Tizen, і нещодавно вона випустила її третю версію. Першим гаджетом з цією операційною системою має стати Samsung Pride.

Девайс на новій Tizen 3.0 продаватиметься на тих же ринках, що і Samsung Z2, серед яких Індія, Бангладеш, Нігерія, Росія. Подробиці його технічних характеристик невідомі, окрім номера моделі SM-Z250F. Також відомо, що Samsung Pride отримає керування голосом. Дата виходу новинки також поки невідома.

Tizen – відкрита операційна система на базі ядра Linux, призначена для широкого кола пристроїв, разом зі смартфонами, інтернет-планшетами, комп’ютерами, автомобільними інформаційно-розважальними системами, «розумними» телевізорами і цифровими камерами. Її запуск відбувся у 2012 році, а першим девайсом з нею став модифікований Samsung Galaxy S2 HD. У 2013 році членами асоціації Tizen Association стали 36 компаній, серед яких були виробники гаджетів і контенту. У 2014 році з’явилися версії Tizen для «розумних» телевізорів та подібних гаджетів.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися