Вівторок, 28 Травня, 2024

Літаючі дрони йдуть у цирк

Сучасний цирк – це не лише вражаючі трюки вмілих акробатів, але й високотехнологічне шоу. Це довела канадська трупа “Цирк Сонця”, яка також відома під французською назвою Cirque du Soleil. Вони залучили до своїх вистав літаючих дронів. Ось уривок з однієї:

Робота над подібним шоу з предметами, що оживають, почалася п’ять років тому. Тоді швейцарська команда інженерів з Інституту технологій вивчала можливості квадрокоптерів. Їхню роботу побачили представники Cirque du Soleil, які захотіли залучити дронів у своє шоу. Результатом стала вистава Sparked, у якій майстер з ремонту речей раптом опиняється серед живих освітлювальних ламп.

Хореографія дронів є результатом роботи алгоритмів, які збирають дані від сенсорів цих машин та системи відстеження руху. Ця інформація оброблюється на стандартному ПК та дозволяє квадрокоптерам вільно рухатися у приміщенні. При цьому розробники кажуть, що було складно отримати високу точність рухів, оскільки тісно розміщені роботи заважають один одному. Самі представники цирку кажуть, що в майбутньому дрони будуть дедалі частіше використовуватися у різноманітних шоу та стануть звичним елементом сцени.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися