Вівторок, 25 Червня, 2024

Samsung знайшла справжню причину загоряння Galaxy Note 7

Компанія Samsung провела прес-конференцію в Сеулі, на якій оголосила результати розслідування про спалахування смартфонів Galaxy Note 7. З кількох мільйонів цих випущених гаджетів загорілося близько сотні, і корпорація відкликала всю партію.

Note 7

Для розслідування Samsung створила справжню дослідницьку лабораторію. Компанія найняла 700 співробітників для вивчення понад 200 тисяч смартфонів і 30 тисяч акумуляторів. Знайдені результати Samsung також підтвердили три сторонні дослідницькі компанії.

Дослідження показало, що обидва варіанти акумуляторів, які використовувалися в Note 7, мали проблеми в конструкції. Перші батареї поставлялися з дефектними негативними електродами. Акумулятори від другого постачальника поставлялися бракованими через недоліки в процесі виробництва – ультразвукове зварювання пошкоджувало позитивний електрод.

У лівій колонці наведено схематичний вигляд дефектних акумуляторів, у правій – нормальних акумуляторів

Щоб уникнути подібних випадків у майбутньому, Samsung сформувала групу Battery Advisory Group. Вони створили 8-ступеневу процедуру тестування акумуляторів в пристроях. Батареї перевірятимуть на стійкість до перегріву, зовнішні дефекти, просвічуватимуть рентгеном, розбиратимуть, тестуватимуть 5 днів у «робочих» умовах.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися