Понеділок, 22 Липня, 2024

Як на Android швидко активувати роботу двох додатків одночасно

Однією з найпомітніших нових можливостей в Android 7 став режим роздільного екрана. У ньому на дисплей можна одночасно вивести два додатки. Однак для його активації необхідно зробити досить багато кроків у меню ОС. Є швидший спосіб активувати режим роздільного екрана, створивши для нього ярлик.

android-6-1-split-screen-2

Встановіть на свій девайс утиліту Screens. Відкрийте її та створіть у ній ярлик, натиснувши кнопку зі знаком плюса. З’явиться меню, в якому виберіть два додатки, котрі мають запускатися одночасно. При цьому пам’ятайте, що Screens не перевіряє, чи підтримують наявні програми режим роздільного екрана.

Вкажіть ім’я ярлика та натисніть кнопку Create Shortcut. На дисплеї з’явиться іконка з вказаним іменем. Під час першого запуску ярлика Screens запитає, чи можна їй скористатися необхідними дозволами. Надайте їх і повторно тапніть на ярлик.

Screens не прив’язує два вказаних додатки до екрана. Якщо поряд запустити ще одну якусь утиліту, вона витіснить одну з уже відкритих. Додатки продовжать запускатися в режимі роздільного екрана, поки вручну з нього не вийти.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися