Секретна команда Apple хоче зробити iPhone супутниковим телефоном

Поки що проект знаходиться на ранньому етапі, і його можуть скасувати

Творець iPhone організував секретну команду розробки нової технології прямого пересилання даних. Результати очікують протягом п’яти років.

В Apple створили секретну команду розробників, яка має розробити технології супутникового та прямого пересилання даних для iPhone. Це має зменшити залежність користувачів від покриття стільникової мережі.

Керують командою, за попередньою інформацією Bloomberg, Майкл Трела та Джон Фенвік. Вони мають інженерний досвід в аерокосмічній галузі та допомагали «піднімати» стартап Skybox Imaging, придбаний у 2014 році Google. Після поглинання обидва продовжили покращувати супутникову та аерофотозйомку Google.

До Apple інженери приєдналися у 2016 році, щоб розвивати технологію супутникового зв’язку. Поки що проект знаходиться на ранньому етапі, і його можуть скасувати. Однак, за чутками, у проекті зацікавлений директор Apple Тім Кук.

Супутниковий зв’язок техногіганти бачать перспективним ринком, але поки ніхто не знає, як на ньому залишитися прибутковим. Стартапи та компанії, які пробували свої сили в цьому сегменті, збанкрутіли або припинили розробку цього напряму. Наприклад, оператор супутникового зв’язку Iridium LLC подав на банкрутство в 1999 році. А компанія Teledesic LLC, яку фінансувала серед інших Microsoft, витративши близько $9 млрд, зупинила свій проект супутникового інтернету у 2002 році.

Відсутність комерційних успіхів у супутниковому бізнесі попередньої хвилі компаній не лякає сьогоднішніх гігантів. Так, Amazon хоче розгорнути свою мережу з 3000 супутників. Google, Facebook та SpaceX також розробляють схожі рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я