П’ятниця, 12 Липня, 2024

Сенсори Face ID в iPhone можна використовувати як motion capture для «оживлення» віртуальних персонажів

У кіновиробництві та в іграх сьогодні широко використовується технологія motion capture. І якщо раніше для цього потрібно було використовувати спеціальне обладнання, то тепер для деяких завдань буде достатньо одного iPhone. Подібну можливість надає новий додаток Live Link Face від компанії Epic Games.

Epic Games є розробником кількох найвідоміших ігор сучасності, з Unreal Tournament та Fortnite включно. Вона також створила двигун Unreal Engine, який зробив революцію в кіновиробництві, спростивши кінозйомки. З його допомогою зняли серіал «Мандалорець», а також клонували Мадонну на концерті.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Додаток Live Link Face використовує 3D-сенсори TrueDepth, які використовуються в технології розпізнавання обличчя FaceID смартфонів iPhone, для сканування виразів облич акторів та використання їхніх мімічних рухів для «оживлення» персонажів в іграх, анімаціях та фільмах.

Сенсори TrueDepth в реальному режимі часу передають захоплені вирази обличчя актора, повороти його голови та рухи шиї на робочу станцію із запущеним Unreal Engine. Такий стримінг може відбуватися на кілька комп’ютерів одночасно. Додаток синхронізується з іншими знімальними компонентами на майданчику, такими як камери чи обладнання motion capture для захоплення руху тіла.

Розробники кажуть, що з додатком Live Link Face вартість захоплення рухів обличчя можна суттєво знизити, оскільки не потрібно залучати спеціалізоване обладнання для технології motion capture. Це може стати в пригоді невеликим кіностудіям та розробникам ігор.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися