Середа, 28 Лютого, 2024

Сервіс запуску комп’ютерних ігор на смартфонах Google Stadia став доступний на всіх Android

Грати в комп’ютерні ігри на смартфоні стало можливо на всіх Android-гаджетах. Таку можливість в експериментальному форматі відкрив сервіс Google Stadia. До цього ним могли скористатися лише власники смартфонів лінійки Pixel і деяких девайсів Samsung, OnePlus, Razer та Asus.

Прийняти участь в експерименті можуть власники будь-якого смартфона на базі Android 6.0 і вище. Потрібно встановити додаток Stadia та на вкладці Experiments натиснути кнопку Play on this device.

Google Stadia став доступний в листопаді 2019 року. Проект є сервісом стримінгу ігор, дозволяючи запускати тайтли для ПК на мобільних гаджетах. Користувацький девайс не обов’язково повинен мати велику обчислювальну потужність. Єдине, що потрібне для гри – стабільний швидкий інтернет.

Stadia досить вимогливий до інтернет-підключення. Для ігор у роздільній здатності 4K та 60 fps зі звуком 5.1 необхідний мінімум 35 Мбіт/с. З якістю 1080p та 60 fps вистачить мінімум 20 Мбіт/с.

Stadia працює на основі передплати. Є два варіанти сервісу:

Stadia Pro за $9,99 на місяць. Це ігри 4K 60FPS HDR зі звуком 5.1, регулярні безкоштовні гри (починаючи з Destiny 2: The Collection) та знижки на придбання інших релізів.

Stadia Base безкоштовний за рахунок реклами. Ігри потрібно купувати окремо. Його запустять у 2020 році, і він даватиме ігри 1080p 60 FPS зі звуком 2.0.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися