Власники iPhone за $0,99 купують 10 хвилин повної тиші, щоб позбутися від тортур в автомобілі

Під час підключення смартфона iPhone до автомобільної системи його вбудований програвач iTunes починає автоматично відтворювати першу пісню за алфавітом

Можна сказати, що власники смартфонів iPhone знають, що таке тортури, на власному досвіді. Адже вони змушені слухати одну й ту ж пісню щоразу, як тільки підключають мобільник до мультимедійної системи автомобіля. Однак днями користувач Самір Межрані придумав кмітливий хід – він створив 10-хвилинний трек, який дозволяє обійти недолік iTunes. Ідея настільки сподобалася користувачам, що цей файл випереджає за популярністю багатьох відомих співаків.

iphone

Під час підключення смартфона iPhone до автомобільної системи його вбудований програвач iTunes починає автоматично відтворювати першу пісню за алфавітом. Кожного разу як мобільник підключається до стереосистеми, буде починати звучати один і той самий трек.

У відповідь на це Самір Межрані запустив у магазині iTunes трек довжиною 9 хвилин 58 секунд, зміст якого – повна тиша. Файл називається «A a a a a Very Good Song», що гарантовано ставить його на перше місце у списку відтворення iPhone. Завдяки цьому при підключенні смартфона до бортової мультимедійної системи нічого не відбувається – звучить тиша. А користувач має час налаштувати порядок відтворення та інші опції.

Новий трек з’явився в iTunes близько доби тому (9 серпня), а вже зібрав понад 12 тисяч лайків. Більш того, попри ціну в 99 центів він швидко проривається в топ чартів iTunes. На момент написання статті трек займав 46 місце, випереджаючи музику таких виконавців, як Kendrick Lamar, Kesha, Selena Gomez, The Chainsmokers та багатьох інших.

Сам Межрані пояснює у своєму Twitter, чому він створив пісню з повної тиші. «Я зрозумів, що пустий трек відтворюватиметься першим, – написав він. – Тому мені не доведеться щоразу слухати одну й ту ж пісню, як я підключаю смартфон в авто».

До речі, тиша в iTunes продається не вперше. Композитор-експериментатор кілька років назад створив трек з простою назвою 4’33” – чотири хвилини 33 секунди. Цей файл також доступний в магазині, але, на відміну від «A a a a a Very Good Song», він опинятиметься в кінці списку відтворення iTunes. Цей програвач ставить в кінець файли, які починаються з чисел.