Сервіси Google Play оновилися до версії 9.8: що нового

google-play-services-100626356-primary-idge

Фонові служби та інтерфейс доступу програм до служб Google нещодавно отримали апдейт. Пакет Google Play Services з номером 9.8 став мажорним оновленням, яке додає багато нових функцій для розробників та користувачів. Google опублікувала детальний перелік нововведень.

У Google Play Services 9.8 компанія вимкнула повідомлення на основі геолокації Nearby Notifications. Це зробили через проблему, яку поки що не вдалося усунути. Як тільки її вирішать, функція повернеться назад.

Також у новому Google Play Services 9.8 стало зручніше вводити телефонні номери, які прив’язані до акаунту. У програмах з підтримкою інтерфейсу Credentials API це можна робити одним тапом.

З’явився новий інтерфейс Goals API, який дозволяє програмам отримувати доступ до встановлених користувачем фітнес-цілей у додатку Google Fit.

Мобільна реклама з Google Play Services 9.8 зможе збирати більше відомостей про вас завдяки функції Active View. Вона надає дані рекламним менеджерам мережі DoubleClick Campaign Manager, оголошення від якої з’являються всередині мобільних програм.

Хоча геолокаційні повідомлення тимчасово вимкнули, геолокаційні послання Nearby Messages стали кращими з новим користувацьким інтерфейсом та підтримкою хендс-фрі.

Програмний інтерфейс Cast API отримав багато покращень «під капотом», щоб робота сервісів стала зручнішою та швидшою.

Щоб отримати свіжу версію Google Play Services 9.8, вам не потрібно нічого робити – вони оновляться автоматично. А якщо вам не хочеться чи набридлі постійні апдейти, тоді читайте інструкцію, як їх заблокувати. Ви також можете «відкотитися» на попередню версію, якщо вона працювала швидше та краще на вашому гаджеті.