Vodafone пропонує платити у транспорті Івано-Франківська по SMS та їздити безкоштовно

Отримані бонусні кошти абоненти зможуть використовувати на оплату пакета послуг за тарифом, дзвінки по Україні та за кордон, додаткові пакети хвилин, інтернет, послуги у роумінгу

Протягом місяця, з 16 квітня до 16 травня, клієнти Vodafone можуть повернути витрачені на проїзд в автобусах та тролейбусах гроші. Кошти надходитимуть на додатковий мобільний рахунок. Кількість проїздів протягом дня при цьому не обмежується.

Після оплати проїзду шляхом надсилання повідомлення із відповідним кодом на короткий номер 877 пасажир отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Також протягом місяця клієнти отримуватимуть від оператора ще одне повідомлення про зарахування витрачених коштів на додатковий рахунок. Отримані бонусні кошти абоненти зможуть використовувати на оплату пакета послуг за тарифом, дзвінки по Україні та за кордон, додаткові пакети хвилин, інтернет, послуги у роумінгу. Загалом можна оплачувати будь-які послуги Vodafone, крім контент-послуг.

Здійснити SMS-оплату можуть лише абоненти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти  за надсилання SMS-повідомлення  не стягуватимуться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я