Четвер, 30 Травня, 2024

Сервіси таксі хочуть заборонити використання приватних безпілотних авто в містах

Такі сервіси таксі, як Uber та Lyft, вважають, що приватні безпілотні автомобілі є небезпечними. Вони разом з кількома іншими компаніями пропонують заборонити використання подібних машин у густонаселених міських зонах. Свої побажання вони опублікували в листі під назвою «Спільні принципи мобільності для придатних до життя міст».UberАвтомобілі без водія вже тестують багато компаній, зокрема, Uber, Google, Tesla та багато інших. Більш того, дочірня компанія Google під іменем Waymo планує запустити службу безпілотних мікроавтобусів в американському місті Фенікс.

У підписаному найбільшими сервісами таксі Uber та Lyft листі міститься 10 принципів. Найцікавішим може виявитися останній, у якому безпілотні машини в містах повинні працювати лише як частина автопарку спільного використання.

«Автопарк спільного використання може надати прийнятний доступ для всіх, максимізувати громадську безпеку та емісію, забезпечити обслуговування та програмні оновлення силами професіоналів», – йдеться у листі.

Загалом документ підписали 15 найбільших транспортних компаній світу. Окрім Uber та Lyft з ним погодилися також BlaBlaCar, Didi Chuxing, Ofo, Mobikes, Keolis, LimeBike, Motivate, Scoot Networks, Transit, Via, Zipcar. Разом усі фірми, які підписалися, перевозять по 77 млн людей щодня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися