Sharp розробив смартфон з «монобровою» та «бородою»

Виріз внизу екрана зробили для збільшення розміру дисплея без нарощування габаритів смартфона та розміщення датчика відбитків пальців на передній панелі.

У Sharp випустили телефон, який може не сподобатися тим, хто не любить сучасну моду на «моноброву». В Aquos R2 Compact на додаток до неї також зробили ще «бороду» – виріз у нижній частині екрана. Можливо, було б і три вирізи, але це вже забороняє сама Google.

Виріз внизу екрана зробили для збільшення розміру дисплея без нарощування габаритів смартфона та розміщення датчика відбитків пальців на передній панелі. У «бороді» розмістилася саме кнопка «додому». Завдяки цьому діагональ екрана в Aquos R2 Compact виросла з 4,9 до 5,2 дюйма проти минулорічної моделі. Загальні розміри смартфона при цьому дещо трохи зменшилися.

В іншому Aquos R2 Compact отримав екран роздільною здатністю 2280×1080 пікселів, одинарну основну камеру із сенсором на 22,6 мегапікселів, процесор Snapdragon 845, 4 ГБ оперативної та 64 ГБ флеш-пам’яті. Акумулятор має ємність 2500 мА·год.

Створення смартфонів з трьома вирізами заборонено компанією Google. Принаймні, такі апарати не можна робити на основі поточної ОС Android 9.0 Pie.

Продажі Sharp Aquos R2 Compact почнуться тільки в 2019 році у японського оператора SoftBank. Ціна поки залишається невідомою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я