Samurai Warrior: Kingdom Hero – бадьорий андроїд-слешер

Вітаю, дорогий читачу. Якщо хочеться продовжити тиждень чимсь активним і бадьорим, але ранкової пробіжки і вечірнього тренування тобі мало, бери смартфон і гайда тестувати Samurai Warrior: Kingdom Hero. Що особливого в цій грі і чи варто вона витраченого трафіку?

Суворі будні японського воїна

Отже, у Samurai Warrior: Kingdom Hero мова піде про хороброго самурая, який повинен припинити війну кланів, котра знищує країну і відбирає тисячі життів. Як і прийнято в пристойному самурайському суспільстві, припинити війну можна тільки війною, тому для перемоги знадобиться знищити ці самі клани, причому, судячи з геймплею, вирізати під корінь.

Сюжет у цілому простенький і нехитрий, а арти, які його супроводжують, натякають на іронічність автора. Утім, це далеко не головне в слешері, тому зациклюватися особливо не варто.

«Убий їх усіх»

Геймплейно Samurai Warrior: Kingdom Hero – слешер від третьої особи з елементами РПГ. Власне РПГ тут виражається тільки в тому, що потрібно грати роль самурая, прокачування і луту немає, що дещо розчарувало. Весь інший час (99%) тобі доведеться нещадно шматувати, стрибати, різати, колоти і знову шматувати. Причому пройти рівень можна, тільки повністю його зачистивши.

Управляти доблесним воїном пропонують джойстиком і набором кнопок:

  • атака;
  • важка атака;
  • ривок.

Хочеться відзначити, розташування елементів управління можна поміняти в налаштуваннях, що дуже зручно. Система проста і в грі показала себе добре – комбо проводити легко, бігати і перекидатися теж.

Спочатку все здається простим: проти могутнього самурая виставляють в основному недотеп у банних халатах, яких герой пачками складає на вулицях японських сіл. Однак у процесі проходження будуть з’являтися нові противники, зокрема, лучники, такі ж самураї, сильні моби з унікальними атаками, а часом і боси.

Стандартно шматувати направо і наліво весь час не вийде – до нових опонентів доведеться шукати індивідуальний підхід, інакше просто задавлять кількістю. Уже на рівні складності «мечник» у четвертому розділі часто доводиться починати спочатку через програш, що відбувається на «ронін», мені і уявити страшно.

До речі: проводячи атаку зі спини або успішне комбо, герой робить справжнє «фаталіті», зносячи ворогові голову або розрізаючи його навпіл своєю катаною.

Стилізована графіка

Усю цю «смакоту» завернули в мальовану і досить якісну обгортку. Графіка зроблена під малюнок у японському стилі: яскраві кольори, цікава гра з тінями й атмосферне оточення. Малювання, до речі, перетворило криваву різанину на такий собі «жорстокий мультик», який не сприймається всерйоз, тому грати в Samurai Warrior: Kingdom Hero нескладно ні для психіки, ні для очей.

Текстури на 3, спостерігається, звичайно, «мило», але в метушні бою на це не встигаєш звертати увагу. Анімація динамічна, не завжди адекватна (але це нормально, враховуючи кількість ворогів на рівні) і передбачає навіть слоу-мо при проведенні спеціальних прийомів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я