Четвер, 18 Квітня, 2024

Що нового запропонує Windows 10 восени в оновленні Fall Creators Update

На конференції розробників Build 2017 корпорація Microsoft розкрила деталі про наступне велике оновлення своєї операційної системи. Раніше воно було відоме як Redstone 3 і мало з’явитися у вересні. Тепер апдейт буде доступним під назвою Windows 10 Fall Creators Update. Окрім дрібних поліпшень це оновлення отримало чотири головних нововведення.

Однією з нових функцій буде Timeline, яка доповнює меню Task View. Вона являє собою перелік програм, які використовувалися раніше на цьому або інших пристроях. Однією з основних можливостей Timeline є режим Pick Up Where You Left Off – роботу або пошук інформації можна буде продовжити саме на тому місці, де користувач її полишив. Причому зробити це можна буде не тільки на ПК під управлінням Windows 10, але і на апараті з iOS або Android, якщо на нього встановлено голосовий асистент Cortana.

Функція Pick Up Where You Left Off для своєї роботи використовує іншу ключову особливість Windows 10 Fall Creators Update – хмарний буфер обміну Cloud Clipboard. Він зберігає дані не локально на якомусь пристрої, як зараз у Windows, а відправляє їх на віддалені сервери по інтернету. Завдяки цьому дані в буфері обміну будуть доступні на гаджетах з Windows, iOS і Android. Це дозволить, наприклад, скопіювати частину тексту на ПК, а вставити та продовжити з ним працювати – вже на смартфоні чи планшеті.

Наступною ключовою можливістю Windows 10 Fall Creators Update стане функція OneDrive Files On-Demand. Вона дозволить завантажувати з хмари OneDrive тільки потрібні файли. Нині програма OneDrive синхронізує весь вміст на всіх пристроях, чим займає на диску зайвий простір. Визначити, що файл зберігається тільки в хмарі або його копія є на локальному накопичувачі, можна буде одним поглядом – за виглядом іконки.

Окрім цього, майбутній апдейт отримає нове візуальне оформлення, яке в Microsoft назвали Fluent Design System. Раніше воно носило ім’я Project Neon і було засноване на концепції Acrylic. Новий зовнішній вигляд повинен стати першою серйозною зміною інтерфейсу ОС після переходу на інтерфейс Metro у Windows 8. Однак подробиці цього дизайну представники компанії не розкрили.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися