Штатив для iPhone перетворює Apple Watch на дисплей для селфі

Годинник розміщується на задній панелі iPhone поруч з камерами, перетворюючись на дисплей для моніторингу того, що знаходиться в кадрі

Штатив від компанії  Ulanzi вирішує вагому проблему багатьох блогерів та інфлюенсерів. Вони часто, особливо початківці, використовують для зйомок камеру смартфона, але вони стикаються зі складнощами, коли потрібно знімати себе, адже фронтальна камера має гіршу якість, ніж основна. Власники iPhone зможуть знімати себе, а контролюватимуть зйомку через екран свого годинника Apple Watch.

Штатив Ulanzi ST-09 Phone Tripod Mount for Apple Watch коштує $20. Годинник розміщується на задній панелі iPhone поруч з камерами, перетворюючись на дисплей для моніторингу того, що знаходиться в кадрі. Програмна частина може бути представлена, наприклад, додатком Camera Remote.

Аксесуар підтримує смартфони різних поколінь, зокрема, найменший iPhone 12 Mini та найбільший iPhone 12 Pro Max. Затискач може вмістити телефони шириною від 58 до 89 міліметрів.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Розміщувати годинник у затискачі Ulanzi ST-09 потрібно без ремінця. Виробник також не повідомляє, з якими саме поколіннями Apple Watch сумісний цей штатив. В інструкції згадується лише Series 5, хоча також можна сподіватися на сумісність з Series 6, у котрого майже однакові розміри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я