Неділя, 25 Лютого, 2024

Гортання Instagram чи Facebook у туалеті веде до проблем зі здоров’ям, які можуть потребувати хірургічного втручання

Дослідження показують, що 90% користувачів беруть із собою телефон, коли йдуть до туалету. Для молоді віком до 23 років ця цифра ще вища і складає 96%. Однак така звичка може призвести до необхідності хірургічного втручання. Адже саме так лікується геморой, який розвивається у любителів гортати стрічки Instagram чи Facebook, сидячи на унітазі.

Відповідне застереження опублікував у медичному журналі Australia New Zealand Surgery гастроентеролог Кріс Берні. За останні півтора року він прооперував 15 молодих людей, які не могли пояснити, чому в них розвився геморой. Проведене лікарем розслідування показало, що його пацієнти регулярно проводили в туалеті разом зі своїм телефоном до півтори години. У середньому тривалість одного візиту на «білий трон» зі смартфоном у руках складала 30 хвилин.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Проблема не в смартфоні і не в тому, що на ньому робить користувач. Проблема в тривалому сидінні на унітазі. Тривале перебування в одній позі плюс напруження призводить до підвищення тиску у венах та їхнього роздування і кровотечі.

Смартфони при надмірному використанні викликають також багато інших проблем, серед яких «смартфонний мізинець» і «текстові кліщі».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися