Автомобілі гублять кермо у Сінгапурі

Безпілотні автомобілі поки ще знаходяться на початковій стадії розвитку, але висока щільність населення деяких країн змушує впроваджувати таку «сиру» техніку вже найближчим часом. Через це місто-держава Сінгапур може стати першим, де на дорогах дозволять їздити автомобілям без водіїв.

Одна з автономних машин у Сінгапурі

Населення цієї країни в 5,5 млн осіб розміщується на площі середнього міста, тому на кожен квадратний кілометр території Сінгапуру припадає понад 7000 жителів. Через це щільність автомобільного потоку на дорогах дуже висока, і це незважаючи на всілякі державні перепони, які мали б поліпшити ситуацію. Наприклад, для купівлі машини потрібно отримати дозвіл, який коштує майже так само, як і машина.

Однак такі адміністративні заходи не допомагають, тому вже наступного року в місті почнуться тестування автономних автомобілів за сприяння Массачусетського технологічного інституту. Випробування проводитимуться майже в реальних умовах: машини запустять у певному районі міста, де вони будуть виконувати функцію громадського транспорту, перевозячи пасажирів на невеликі відстані. Хто буде партнером міста та постачатиме самі авто, поки невідомо.

Це вже далеко не перший досвід Сінгапуру з використання автономних автомобілів: у місті працює безпілотний автобус Navia, що перевозить пасажирів в одному з еко-промислових парків міста. Крім цього, на території одного з навчальних закладів можна побачити автономні Mitsubishi I-MiEV. Але вони не працюють на звичайних дорогах держави.

Однією з проблем, що стоять на шляху масового впровадження автономних машин, є недостатньо точні карти. Для подібних машин необхідні тривимірні карти з точністю до 20 см.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я