Сканер відбитків пальців упізнаватиме обличчя

Компанія Synaptics, розробник інтерфейсів взаємодії з приладами, анонсувала комбінований модуль для розпізнавання облич користувачів і сканування відбитків пальців, пише theverge. Новинка зможе використовувати обидва методи аутентифікації окремо або в поєднанні один з одним для забезпечення більшого рівня безпеки.

man-mobile-smart-phone-with-fingerprint-on-the-screen

Ще у вересні 2016 року компанія уклала партнерську угоду з Lenovo, у пристроях якої і будуть встановлюватися нові модулі. Аналіз біометричних даних потребує значних витрат енергії, тож виробники датчиків застосовують для нього окремі чіпи, щоб зменшити навантаження на інше «залізо». Однак це створює певні складнощі для впровадження інших способів аутентифікації, і саме цю проблему вирішує новий модуль від Synaptics.

Сканери відбитків пальців стали з’являтися навіть у сучасних смартфонах нижньої цінової категорії, а технологія від Synaptics дозволить без значних додаткових  витрат забезпечити ще й функцію розпізнавання облич. Тому найближчим часом цей спосіб біометричного захисту гаджетів може стати дійсно масовим.