Субота, 20 Квітня, 2024

У рибалок з’явився дрон, який полегшить виловлювання риби та зніме кіно

Риболовля на відпочинку не обов’язково повинна бути нудним очікуванням клювання. Це може бути активна розвага, адже риба сама плистиме на гачок. А привабить її туди спеціальний підводний дрон PowerRay.

screen_shot_2017_01_03_at_11-05-10_am

Гаджет PowerRay, за словами розробників, змінить звичну рибалку. Пристрій оснащений сонаром, LED-ліхтарем та камерою, яка здатна знімати з роздільною здатністю 4K. Дрон може занурюватися на 30 метрів та «відчуває» рибу в радіусі 40 метрів. По з’єднанню Wi-Fi він також може пересилати дані та зображення до буть-якого гаджета на iOS і Android на відстані 70 метрів.

За допомою сонара дрон визначає розміщення риби та починає її приваблювати до гачка своїм LED-ліхтарем. Власник PowerVision також може спостерігати за процесом через віртуальну реальність та контролювати рухи гаджета нахилами голови. Окрім цього, на смартфон господаря надійде сповіщення про наближення риби.

PowerRay поки що залишається концепцією, яку, втім, покажуть на CES 2017. Попередні замовлення на нього почнуть приймати у лютому, але ціна на девайс ще невідома.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися