П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Скаржитися в YouTube щодо заблокованого відео майже марно

Звіт YouTube показав, що заблоковані сервісом відео в переважній більшості залишаються такими. Апеляція допомагає в невеликій кількості випадків.

Минулого кварталу YouTube видалив 5,9 млн відео. Лише 108 779 їхніх авторів спробували оскаржити це рішення. YouTube розблокував тільки 23 471. Близько 78% контенту залишилось заблокованим.

Наведені цифри за минулий квартал є найменшими з 2017 року. Більшість з 5,9 млн видалених відео блокувалися автоматично і навіть не отримували одного перегляду. Близько 52% блокували через спам та оманливий контент. Також сервіс видалив 2 млн каналів за багаторазові порушення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegramhttps://t.me/techtodayua

Автори відео вже давно прохали YouTube надати інформацію про процес видалення відео. Відеосервіс вперше опублікував такі дані. Експерти кажуть, що інформація може сприяти утворенню профспілки авторів YouTubers Union, до започаткування якої вже кілька місяців закликають найактивніші.

У Google відповіли наступним чином: «Дані показують, що прийняті рішення є правильними в більшості випадків. Попри це, жодна система не є ідеальною, і ми робимо максимально простою процедуру апеляції видалення відео».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися