Четвер, 20 Червня, 2024

Сліпі «позичать» очі в інших

Для людей з відсутнім зором опинитися в незнайомому місці означає майже катастрофу, проте жителі Великобританії можуть про це вже не хвилюватися. Там сліпі люди самостійно знайдуть вихід, оскільки вони скористаються для цього чужими очима, які підказуватимуть їм напрямок через смартфон, планшет або «розумні» окуляри. Таку можливість їм надав новий сервіс Eyebridge, який відрізняється від інших спроб допомогти незрячим низькою ціною.

Сліпі люди вже давно користуються очами своїх близьких та знайомих, для чого вони повинні мати гаджет на кшталт Echo-Sense, який у реальному часі передає картинку з камери на смартфон родича незрячого. Завдяки цьому інвалід може отримувати візуальні підказки, куди йому йти, та чекати на зелений сигнал світлофора.

Пристрій Echo-Sense коштує близько $2500, і саме його має замінити служба Eyebridge, яка є безоплатною програмою для смартфона. Незряча людина через неї телефонує до служби підтримки, і її спеціалісти допомагають пройти складний маршрут за допомогою вбудованої в гаджеті камери. Програма з’єднує з оператором автоматично через 30 секунд після її запуску, тому інваліду не потрібно додатково набирати номер чи виконувати інші дії.

Інтерфейс EyeBridge

Центр підтримки Eyebridge знаходиться на Філіппінах, тоді як сервіс функціонує в Британії. Однак розробники кажуть, що оплата дзвінків за кордон все одно дешевше спеціалізованих апаратних рішень. Сервіс працює на умовах передплати, і 600 хвилин розмови з оператором обійдуться приблизно в $350. Спілкування понад ліміт буде коштувати додатково $0,5 за хвилину. Проте дзвонити можна з будь-якої країни та в будь-яку годину доби.

Зараз стартап Eyebridge планує провести серію практичних випробувань разом зі спеціалістами Королівського інституту сліпих. У разі їхньої успішності сервіс стане доступним незрячим британцям вже в жовтні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися