Скільки грошей можна заробити, якщо перетворити iPhone X на майнера криптовалюти

Лімнеос рекомендує для більшої продуктивності використовувати свіжі девайси Apple – iPhone 7, iPhone 8, iPhone X

Якщо у вас раптом є зайвий флагманський смартфон, наприклад, iPhone X, ви можете змусити його відпрацювати свою вартість. Розробник Еліас Лімнеос створив мобільний майнер для гаджетів Apple та перевірив, через скільки часу топовий смартфон компанії поверне витрачені на нього гроші.iPhone X

Додаток MobileMiner перетворює будь-який пристрій з процесором ARM64 та операційною системою iOS на портативний майнер криптовалют. Сам Лімнеос рекомендує для більшої продуктивності використовувати свіжі девайси Apple – iPhone 7, iPhone 8, iPhone X. При цьому не потрібно, щоб на гаджеті був встановлений джейлбрейк (надає повні права користувача).

MobileMiner здатний видобувати криптовалюти типу CryptoNote, алгоритм яких можна виконувати на центральному процесорі, а не відеокарті. Серед таких валют – Bytecoin, Monero, Electroneum та інші. Розробник програми забирає собі 1% від добутих криптомонет.

Заробити таким майнінгом, наприклад, криптовалюти Electroneum у цілодовому режимі можна приблизно $0,02 на годину або $12 на місяць за нинішнім курсом. Для розрахунку чистого прибутку від цієї суми потрібно відняти рахунок за електрику.

Залишається відкритим питання ресурсу мобільних гаджетів під час майнінгу. Адже мобільні пристрої не розраховані на цілодобову роботу в максимальному режимі. Від перегріву можуть постраждати їхні електронні компоненти, особливо акумулятор, який почне швидко втрачати свою ємність.